پسران بمپور

banner ads banner ads banner ads banner ads
ساعت لوکس زنانه 1.5 میلیاردی MB&F

از مهم ترین ابزارهایی که اکثر ما از آنها در طول روز استفاده می کنیم، می توان به ساعت های مچی اشاره کرد که از برترین و شاخص ترین شرکت های ساعت سازی در جهان می توان به شرکت های رولکس، واشرون کنستانتین، بلنک چین و... اشاره کرد که در سطح جهان بسیار بیشتر شناخته شده هستند. اما در این میان برخی شرکت های ساعت سازی لوکس هستند که در زمینه طراحی و ساخت ساعت های بسیار لوکس فعالیت می کنند که تنها افراد خاص با فعالیت آنها آشنا هستند.ساعت لوکس زنانه


با این حال ما قصد داریم یکی از این شرکت های ساعت سازی لوکس را که شاید زیاد شناخته شده نیست را با محصول یک و نیم میلیاردی آن آشنا سازیم.


شرکت ساعت سازی سوئیسی به نام MB&F که برای اولین بار توسط " Maximilian Busser " در سال 2005 میلادی در ژنو تاسیس شد، اخیرا از ساعت بسیار لوکس  در عین حال بسیار عجیب خود رونمایی کرد که بی شک یکی از جذاب ترین و خاص ترین ساعت های ممکن است.


همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این ساعت لوکس از تعداد زیادی الماس با ارزش ساخته شده است که نسبت به سفارش متفاوت شما، می توانید سنگ های با ارزش دیگر را انتخاب کنید که شیشه محافظ آن گود می باشد و این یکی از دلایل خاص بودن و ظریف بودن این ساعتنسبت به ساعت های دیگر در جهان می باشد.


اما اگر شما به این ساعت بسیار لوکس علاقمند شده اید، می بایست بیش از 1.5 میلیارد تومان برای این ساعت میلیاردی هزینه کنید که این قیمت پایه این ساعت لوکس زنانه می باشد و قیمت حداکثر آن چیزی نزدیک به 4.5 میلیارد تومان می باشد که می تواند یکی از با ارزش ترین ساعت های میلیاردی جهان باشد.

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها